(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-556M33T');
Close menu

Доставка

Доставка

 

 

“Доставка” – це послуга з перевезення посилки партнером. На відміну від раніше існуючої додаткової опції “Кур’єр”, послуга “Доставка” передбачає більш розширений сервіс.

 

Доставка може бути:

 

“Адреса – адреса” – це стандартний тип доставки, де вихід партнера з автомобіля для отримання/передачі посилки не передбачений. Доплата відсутня.

 

“Двері – двері” – партнер повинен зв’язатися з відправником та при необхідності піднятися на поверх щоб отримати посилку у точці відправлення та доставити її одержувачу до дверей/на поверх. Доплата складає +20 грн до тарифу.

 

Загальні правила щодо виконання замовлення класу “Доставка”:

 

1. Посилка повинна бути добре запакована відправником
2. Допустима вага посилки: до 20 кг, максимальні розміри: 80х105х45 см (довжина, ширина, висота)
3. Направлятися до отримувача потрібно одразу після отримання посилки, змінивши статус на “В дорозі”
4. За змовчуванням замовлення типу “Доставка” доступні усім партнерам. Прийняття таких замовлень можна регулювати в меню “Ваше авто”, як показано на скріншоті:

 

 

Іноді можуть виникати проблемні ситуації як збоку райдера, так і збоку драйвера.

 

Посилка не доставлена з вини райдера

 

  • 1. Якщо одержувач не виходить на зв’язок протягом 15 хвилин (ви можете активувати платне очікування), ви повинні повернути товар відправнику (повідомити про інцидент оператора підтримки).

  • 2. Замовлення перераховується з урахуванням повернення посилки, відправник оплачує повернення;

  • 3. Якщо відправник відмовляється від перерахунку замовлення з урахуванням повернення посилки, то на його обліковому записі формується борг. Різниця вам буде компенсована;

  • 4. Якщо відправник та одержувач не виходять на зв’язок, вам рекомендується тимчасово зберегти посилку в авто до виходу одержувача або відправника на зв’язок;

  • 5. Якщо ви не бажаєте або у вас немає можливості зберігати у себе посилку – рекомендуємо звернутися з цим питанням до служби підтримки. Після розгляду інциденту відділом контролю якості вам нададуть зворотний зв’язок.

 

Посилка не доставлена з вини драйвера

 

  • 1. Якщо ви не виходите на зв’язок, менеджер тимчасово блокує вас до виходу на зв’язок;

  • 2. Якщо ви вийшли на зв’язок, менеджер контролює хід виконання замовлення та переконується, що посилка доставлена;

  • 3. Якщо ви на зв’язок так і не вийшли, за вами фіксується зрив замовлення.