(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-556M33T');
Close menu

Клас “Дитячий”. Особливості виконання

Клас “Дитячий”. Особливості виконання

 

 

Ми помітили, що клієнти, які подорожують з дітьми, часто не обирають клас “Дитячий”, а також не вказують відповідний коментар.

 

Якщо партнер прибув на замовлення, де не було вказано, що буде їхати дитина, але у партнера є в автомобілі відповідне дитяче крісло/бустер, яке дає змогу виконати замовлення, то є можливість нарахувати клієнту борг у розмірі 20 грн, а партнеру компенсувати ці 20 грн на гаманець в Uklon Driver.

 

Алгоритм дій партнера, якщо замовлення некоректно оформлено:

 

1. Повідомити клієнта, що є можливість скорегувати дане замовлення, якщо він погоджується з тим, що на його аккаунт нарахують борг 20 грн за дитяче крісло.
2. Написати або зателефонувати оператору та повідомити, що клієнт не проти перерахунку.
3. Оператор перетелефоновує клієнту для підтвердження інформації.
4. У разі спільної згоди, будуть проведені дії (див. п.1)
5. Якщо партнер або клієнт не погоджуються, то потрібно скасувати замовлення через оператора (“Дії”➝”Проблеми з замовленням” та вказати причину скасування), або зателефонувати за номером: +380931771511

 

В такому випадку компенсація не передбачена.