(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-556M33T');
Close menu

Ланцюг замовлень

Ланцюг замовлень

 

 

Ланцюг замовлень – це спосіб збільшити свої доходи, виконуючи замовлення одне за одним, економлячи свій час.

 

Ланцюг замовлень – це новий формат роботи в застосунку Uklon Driver. Вам більше не потрібно вмикати фільтри після кожного замовлення. Натисніть кнопку “Ланцюг замовлень”. Поки ви завершуєте замовлення, пошук нового розпочинається поблизу точки висадки так, щоб ви могли одразу прямувати до наступного пасажира.

 

По-перше, вам більше не треба самостійно вмикати фільтри, щоб отримати нове замовлення – у форматі “Ланцюг замовлень” застосунок зробить це за вас.

 

По-друге, ще до закінчення попереднього замовлення вам запропонують нове – поблизу, що зменшить час простоювання без замовлення та оптимізує відстань на подачу.

 

По-третє, якщо замовлення не знайшлося, то пошук не припиняється – адже у вас працює “Ланцюг замовлень”.

 

 

Як це працює?

 

Щоб активувати “Ланцюг замовлень” – натисніть на головному екрані іконку ланцюга, що свідчитиме про автоматичний пошук наступного замовлення у радіусі навколо точки висадки клієнта.

 
 
 
 

Ви будете продовжувати отримувати замовлення ланцюжком, доки не вимкнете його самостійно, або не відмовитесь від замовлення.

 

Ланцюжок також можна вмикати з активного замовлення (навіть, якщо ви його взяли з ефіру або фільтром автовзяття). У правому верхньому куті є іконка ланцюга. Якщо він не активний (скріншот 1) натисніть по іконці та налаштуйте радіус навколо точки висадки клієнта, з якої ви хочете отримати наступне замовлення (скріншот 2)

 

 
 

 

 

От і все – пошук нового замовлення почався!

 

 

 
 
 

Вимкнути “Ланцюг” можна натиснувши іконку активованого ланцюга, або з головного екрана, припинивши швидкий пошук.

 

 

 

 

Важливо!

 

 

“Ланцюг замовлень” працює лише для фільтра “Швидкий пошук”, тобто, налаштувати можна лише радіус навколо точки висадки клієнта. “Ланцюжок” не може працювати одночасно з фільтром автовзяття;

 

Якщо ви відмовляєтесь від замовлення або скасовуєте його – ланцюг вимикається;

 

У разі блокування роботи через нестачу коштів на гаманці, через надмірну кількість активних замовлень або через дію Uklon Karma, функція ланцюга вимикається;

 

Функція “Ланцюг замовлень” доступна починаючи з версій 3.10.7 для iOS та 3.10.1 для Android