Close menu

Наша мова — українська

Наша мова — українська

 

 

 

 

“Доброго ранку”, “Вітаю”, “Дякую”!

 

 

Три слова українською мовою – це теж крок до перемоги, доки збройні сили звільняють нашу землю, ми маємо звільнити мову!

 

 

Друзі, напевно, ви вже чули, що з 16 липня держава, офіційно вимагає говорити українською під час надання сервісу. Норми мовного закону зобов’язують і вас, і Uklon надавати сервіс виключно державною мовою.

 

 

Багато з нас виросли в оточенні, де мало говорили українською, багато з нас змушені залишити рідний дім через війну і тепер опинилися поряд з чужими людьми. Однак, прості слова одразу скажуть, що поряд наші: “Доброго ранку”, “Добрий вечір”, “Нехай щастить»!

 

 

📌 Три простих слова, які треба знати й повторювати, зустрічаючи кожного нашого клієнта! Це те, про що ми просимо вас, друзі! Неможливо змусити говорити українською, але необхідно розуміти, як це важливо!

 

 

Можливо, ви ніколи не говорили українською, і вам незручно переходити на неї, але тепер той час, коли важливо хоча б одним словом сказати ближньому, що ми єдина та сильна нація, яка говорить, думає і живе одним життям.

 

Тому, ми просимо вас під час виконання замовлень сервісу Uklon використовувати українську мову. Адже, на виконання Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та оферти Uklon, сервіс має надаватися держаною мовою.

 

 

Хоча на початку може бути складно, ми обіцяємо підтримувати вас, а зараз достатньо сказати три простих слова: «Вітаю», «Дякую», «Гарного дня»!

 

 

Не бійтеся помилок, практикуйте українську, і все буде Україна! А ми обіцяємо підтримувати вас 💛