(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-556M33T');
Close menu

Продовження маршруту. Додавання інших послуг

Продовження маршруту. Додавання інших послуг

 

 

 

Тепер райдер може ініціювати продовження маршруту або відправити запит на додавання інших послуг через застосунок. Після чого в Uklon Driver з’явиться оновлена інформація про замовлення, яку ви можете підтвердити або відхилити.

 

Зауважимо, що райдер може додавати тільки кінцеву адресу, а також одну або декілька послуг одночасно, які передбачені сервісом.

 

1. Розширення замовлення

Інформація, яка змінилася, буде підсвічуватися зеленим кольором, як показано на скріншоті нижче:

 

 
 
 
 

Важливо!

Якщо ви з якоїсь причини не встигли підтвердити зміни, райдеру потрібно буде ініціювати перерахунок повторно у своєму застосунку.

 

Пропускання таких змін не вплине ні на Uklon Karma, ні на роботу в цілому.

 

2. Додавання інших послуг

 

 

Увага!

Будь-які зміни повинні відбуватися перед поїздкою або в процесі виконання замовлення. У перерахунку замовлення після його виконання (коли немає клієнтів в авто) – буде відмовлено.