Close menu

Робота в секторі Аеропорт Бориспіль

Робота в секторі Аеропорт Бориспіль

 

 

Сектор з чергою – це правило роздачі замовлень, яке дозволяє приймати замовлення за чергою в певному секторі, у такому випадку це АЕРОПОРТ БОРИСПІЛЬ. Одразу зазначимо, що постановка у чергу можлива тільки у цьому секторі.

 

 

Зони дії функціонала черги:

 

Щоб стати у чергу, не обов’язково треба мати замовлення в аеропорт, достатньо активувати статус ВІЛЬНИЙ та переміститися в білу зону, як позначено на мапі. Як тільки система зафіксує ваше місце знаходження в ній, ви побачите спеціальне повідомлення, натиснувши на яке зможете стати у чергу. Також для постановки можна використовувати кнопку, що зображена на другому скриншоті:

 

 

 

Після підтвердження, ви побачите свій номер у черзі:

 

 

Коли місце у черзі відоме, замовлення можна очікувати у будь-якій із зон, окрім червоної. У випадку виїзду в червону зону, місце у черзі буде втрачено.

До прикладу, можна очікувати замовлення на одному з місць, позначених на мапі, а саме на одній із автозаправних станцій Glusco, Shell або WOG, що знаходяться неподалік аеропорту.

 

Якщо ваша черга вже близько (від 3 до 1), додаток нагадає про це спеціальним повідомленням:

 

 

 

 

Важливо!

Якщо ви перемістилися у червону зону і втратили чергу, для повторної постановки потрібно знову переміститися до білої зони. При цьому у вас вже буде нове місце у черзі.

 

У разі бажання вийти з черги, просто натисніть на рожеву кнопку виходу та підтвердіть дію:

 

 
 

 

Увага!

За зрив замовлення застосовуються штрафні санкції. Штраф списується з балансу програми.

Не виконане замовлення (зрив) – штраф 300 грн.