(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-556M33T');
Close menu

Умови співпраці з автопарками

Ми налаштовані на пошук ефективних рішень та розвиток взаємовигідного співробітництва. На основі цього регламенту ми будемо детальніше регулювати ситуації, що виникають у процесі нашої співпраці. Він допоможе нам у подальшому розвитку та взаєморозумінні.

При прийнятті на роботу, партнеру необхідно перевірити кандидата на наявність судимостей, штрафів та ДТП, які можуть вплинути на надання послуг у сфері пасажирських перевезень, а також їхню безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху.

Вимоги щодо набору водіїв

Усі водії сервісу Uklon мають вільно володіти українською мовою відповідно до статті 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобовʼязані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари та послуги державною мовою.

Рекомендовані ресурси для перевірки фізичних осіб:

  • YouControl;
  • Opendata;
  • Довідка про несудимість;

Вимоги щодо співробітництва між водієм та автопарком:

  1. Регламентувати роботу та ретельно стежити за станом водіїв;
  2. Не допускати до роботи водіїв у нетверезому стані;
  3. При поганому самопочутті водія, відправити його додому або ж зняти з лінії, щоб уникнути небезпечних прецедентів;

  4. Забезпечити наявність у водіїв автомобілів необхідних документів та дозволів, у тому числі реєстраційних документів на автомобіль, полісів обовʼязкового страхування цивільної відповідальності тощо;
  5. Не допускається виведення водіїв на машині у незадовільному технічному стані (без ковпаків, брудне авто, у тому числі погано помітні номерні знаки, сильні потертості, вмʼятини, неробочі світлові сигнали або інші технічні несправності, які можуть спричинити небезпечні ситуації на дорозі, а також несправності передбачені законодавством та правилами ПДР).

Відповідальність за дотримання вимог

У разі недотримання встановлених компанією правил або вимог, що спричинило фінансові та репутаційні ризики для Uklon, компанія залишає за собою право в односторонньому порядку припинити співпрацю з автопарком, а також утримати з нього штраф у розмірі до 100 тис.грн. Конкретний розмір штрафу визначається на розсуд компанії.